Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Jarosłowiu

Jarosław

Położony nad Sanem Jarosław to jedno z największych miast województwa podkarpackiego. Jego historia wiąże się z wielokulturowością - do dziś sąsiadują tu ze sobą świątynie wielu wyznań, religii i obrządków. Ten romantyczny charakter Jarosławia ukazuje na przykład coroczny Międzynarodowy Festiwal Kultury Kresowej - spotkanie artystów prezentujących piękno ziem kresowych poprzez literaturę, muzykę, fotografię czy film.

Studia podyplomowe w Jarosławiu

W mieście nie brakuje też możliwości edukacji na wymarzonym kierunku. Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. Ks. B. Markiewicza w Jarosławiu jest jedną z największych uczelni zawodowych w Polsce. Oferowane przez nią studia podyplomowe dają możliwość nabrania dodatkowych kwalifikacji w wielu dziedzinach.

Przykładowo - z dziedziny pedagogiki przygotowano takie kierunki jak przygotowanie pedagogiczne do nauczania, nauczyciel – doradca zawodowy, rytmika w przedszkolu i szkole czy szkolny koordynator pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Dla tych, którzy dobrze liczą i nie boją się pracy z licznymi dokumentami i rzędami cyfr, przeznaczono takie studia podyplomowe jak rachunkowość i finanse, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy wycena nieruchomości.

Osoby z żyłką organizatora/menedżera mogą zainteresować się takimi kierunkami jak kierowanie organizacją w Unii Europejskiej, menedżer jakości i ochrony środowiska, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzanie bezpieczeństwem publicznym, zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego.

Wszystko to oferują studia podyplomowe w Jarosławiu. Pamiętaj, że każde studia podyplomowe to doskonała inwestycja w siebie. Ich ukończenie niewątpliwie daje dużo satysfakcji, a ponadto jest potwierdzeniem zdobytej wiedzy i dodatkowych kwalifikacji. Posiadanie dyplomu tych studiów to często warunek awansu, wzrostu wynagrodzenia czy szansa na zatrudnienie w całkowicie nowym obszarze zawodowym.

Jeśli więc interesują Cię studia podyplomowe w Jarosławiu, skorzystaj z naszej wyszukiwarki i wybierz idealny dla Ciebie kierunek.

Programy studiów podyplomowych

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawności...
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
Uniwersytet Zielonogórski
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet w Białymstoku
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Collegium Civitas w Warszawie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie