Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Krośnie

Krosno

Krosno, zwane zwyczajowo „małym Krakowem”, to niewielka, ale urokliwa stolica południowo-wschodniego koniuszka Polski. Dziś jest miastem na prawach powiatu, ale jeszcze niedawno - stolicą województwa krośnieńskiego. Blisko stąd na Ukrainę, Słowację, a przede wszystkim w Bieszczady! Także w samym mieście rozbudowywana jest infrastruktura sportowo-rekreacyjna.

Atmosferę miasta co roku rozgrzewa kilkanaście cyklicznych imprez kulturalnych i sportowych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: Karpackie Klimaty, Krośnieńskie Dni Muzyki, Krośnieńskie Spotkania Teatralne, Wiosna Muzyczna, Jarmark Krośnieński, Festiwal Galicja, Dni Miasta, przeglądy teatrów dziecięcych, piosenki turystycznej czy poezji śpiewanej.

Jeśli chodzi o studia, Krosno wybierane jest przede wszystkim przez mieszkańców okolicy oraz przez osoby, które wolą kameralną atmosferę, naukę z dala od gwaru i tempa życia wielkiego miasta.

Studia podyplomowe w Krośnie

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie z powodzeniem realizuje oczekiwania edukacyjne regionu. Oferowane przez nią studia podyplomowe są doskonałym rozwiązaniem dla absolwentów studiów magisterskich lub pierwszego stopnia, chcących zaktualizować i poszerzyć swoją wiedzę. To także możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, potwierdzenia swoich kompetencji, uzyskania wykształcenia i wiedzy w innych obszarach niż dotychczasowa ścieżka kształcenia.

Studia podyplomowe w Krośnie zadowolą więc informatyków (IT Academy Linux, IT Academy Microsoft), nauczycieli (studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego), osoby chcące poszerzyć swoje kompetencje językowe (Academia - Szkoła Języków Obcych) oraz - co szczególnie wyróżnia Krosno i studia podyplomowe w tym mieście - zielarzy i ogrodników (kurs projektowania i pielęgnacji ogrodów, kurs uprawy i znaczenia gospodarczego roślin zielarskich, towaroznawstwo zielarskie, kosmetyczne i żywności funkcjonalnej).

Jeśli zatem jesteś mieszkanką/mieszkańcem regionu krośnieńskiego i interesujesz się możliwościami poszerzenia swoich kompetencji nie ruszając się na emigrację do wielkiego miasta, rozważ studia podyplomowe w Krośnie. Wybór odpowiedniego kierunku ułatwi Ci nasza strona.

Programy studiów podyplomowych

Academia - Szkoła Języków Obcych
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Kurs projektowania i pielęgnacji ogrodów
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Kurs uprawy i znaczenia gospodarczego roślin ziela...
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Kurs: Zdrowe żywienie człowieka z elementami diete...
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedago...
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Towaroznawstwo zielarskie kosmetyczne i żywności f...
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Uniwersytet Zielonogórski
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Collegium Civitas w Warszawie
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Uniwersytet w Białymstoku