Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w ​Oświęcimiu

Oświęcim

Oświęcim to małopolskie miasto zlokalizowane na rogatkach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego północną granicę stanowi Wisła, przechodząca tutaj z niewielkiej rzeczki w rzekę z prawdziwego zdarzenia.

Miasto kojarzy się głównie z jego trudną historią. To ważne, aby nie zapominać o zdarzeniach, które wstrząsnęły całym światem. Ale równie istotne jest, aby nie kojarzyć współczesnego Oświęcimia tylko z tragedią, jaka rozegrała się na jego obrzeżach.

Współcześnie miasto jest bowiem ważnym ośrodkiem przemysłowym, gospodarczym i transportowym. Nie brakuje tu imprez kulturalnych. A turystyczna przechadzka po mieście szlakiem oświęcimskich murali, nawiązujących swoją tematyką przede wszystkim do propagowania pokoju, przełamywania barier i stereotypów kulturowych, może być niezwykle inspirującą przygodą.

Nie brakuje tu również możliwości podjęcia studiów - swoją siedzibę ma w Oświęcimiu Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego.

Studia podyplomowe w Oświęcimiu

Oferta studiów podyplomowych, jaką przygotowała wspomniana wyżej Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego, skupia się głównie na kierunkach edukacyjno-pedagogicznych. Można tu podyplomowo studiować takie kierunki jak edukacja dla bezpieczeństwa, edukacja konsumencka, edukacja obywatelska czy pedagogika opiekuńcza z terapią.

Jednak studia podyplomowe w Oświęcimiu to także takie kierunki jak kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz zintegrowane systemy zarządzania.

Jeśli więc mieszkasz w Oświęcimiu lub okolicach, a dodatkowo posiadasz dyplom studiów magisterskich lub pierwszego stopnia, możesz rozważyć dalszy etap kształcenia w ramach studiów podyplomowych. To szansa na zmianę profilu zawodowego, rozpoczęcia ścieżki kariery w nowym obszarze, uzyskania awansu zawodowego albo wzrostu wynagrodzenia.

Studia podyplomowe to zawsze dobra inwestycja w przyszłość zawodową, ale też w rozwój osobisty - w końcu nigdy nie przestajemy się uczyć.

Programy studiów podyplomowych

Uniwersytet Zielonogórski
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Politechnika Lubelska
Collegium Civitas w Warszawie
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Uniwersytet w Białymstoku
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Politechnika Gdańska